Elite Elektronik Güç Kaynağı

ELİTE ENDÜSTRİYEL MAKİNA ELEKTRONİK SANAYİ LTD. ŞTİ.

Kesintisiz güç kaynakları sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti çok büyük önem kazanırken, sürekli artan rekabet, firmalar için yeni teknolojileri takip etmeyi zorunlu hale getirmiştir.

Sizleri; Elite Elektroniğin etik değerlere bağlı sunduğu, kaliteli ürün ve hizmetlerden yararlanmaya, birlikte büyümeye, satarken değil, alırken kazanmanın verdiği ivmeden yararlanmaya davet ediyoruz.

Elite Elektronik, güç elektroniği alanında 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve mühendislik altyapısıyla tüm müşterilerine; katma değeri yüksek, kaliteli, rekabetçi kesintisiz güç kaynağı çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmeleri müşterileri için rekabet avantajına çeviren, kalite ve güvenden ödün vermeyen, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla müşterileri tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilen Elite, her yıl müşteri sayısını ve satış rakamlarını katlayarak büyümüş ve günümüzde sektörde öncülük eden, söz sahibi, güvenilir, bir firma olmuştur.

Her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet, daha kaliteli ve daha rekabetçi ürün sunmanın artan sorumluluğuyla kesintisiz çalışma Elite sürekli yatırımlar yapmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında teknik destek kanallarını genişleterek büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’nin her noktasında da 7 gün 24 saat kolay ulaşılabilir olmayı ve hızlı servis vermeyi amaçlayan Elite, 7 bölge de bulunan çözüm ortakları ile konusunda uzman, sertifikalı saha mühendisleri, kaliteli, dürüst hizmet anlayısı ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişim ve inovasyonu bir ilke haline getirmiş olan Elite, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerinde önce hizmet ilkesi ile Dünya standartlarında bir çalışma şekli ile tüm müşterilerinin kritik yüklerine kesintisiz enerji sağlayarak işlerinde katma değer yaratmalarını sağlamakta ve bayrağını daha fazla ülkenin gönderinde dalgalandırmak ve bölgede en güçlü servis olma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.